O Představení

Od pouhého snu až na divadelní scénu

Umělkyně, přítelkyně a hlavně konkurentky v třeskutě zábavném souboji o společného muže z romantických snů. A jak už to ve světě vztahů bývá také, tak trochu i nočních můr.

z romance

Originální autorská hudební komedie z pera českého herce, režiséra, scénáristy a producenta Marka Dobeše (např. Kajínek, Jan Žižka, Ďáblova sbírka a další...)

Umělkyně, přítelkyně a hlavně konkurentky v třeskutě zábavném souboji o společného muže romantických snů. A jak už to ve světě vztahů bývá také, tak trochu i nočních můr.

Originální autorská hudební komedie z pera českého herce, režiséra, scénáristy a producenta Marka Dobeše (např. Kajínek, Jan Žižka, Ďáblova sbírka a další...) 

Obsazení

Marek Dobeš
Simona Prasková
Jana Vaculíková

Marek Dobeš

Vystudoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy.

Několik let pracoval jako publicista se zaměřením na audiovizi v nakladatelstvích Cinema. Přispíval do časopisů Kino, VideoPlus, Cinema a Kinorevue,[1] následně jako redaktor pro pořad Kinobox Petra Vachlera. Specializoval se na interview - rozhovory s osobnostmi ze světa filmu: Jiří Menzel, David Lynch, Christopher Walken, Salma Hayeková, Lucy Liu, Rutger Hauer, Chuck Norris, hudby: Lemmy Kilmister, David Bowie, Alice Cooper, Rob Halford aj.

Coby scenárista, režisér a producent debutoval krátkometrážním filmem Byl jsem mladistvým intelektuálem, který koprodukoval s Českou televizí, tvůrčí skupinou Čestmíra Kopeckého. Ve spolupráci s ČT pokračoval námětem a scénářem třináctidílného televizního seriálu Místo nahoře. Napsal scénář filmu Kajínek a původní scénář historického velkofilmu Jan Žižka. Jako režisér natočil mnoho krátkých filmů a dva filmy celovečerní, které též produkoval - zombie komedii o hledání smyslu života Choking Hazard s Jaroslavem Duškem, Janem Dolanským nebo Ondřejem Neffem v hlavních rolích, který byl ve světové premiéře uveden v New Yorku na prestižní přehlídce Tribeca Film Festival a černou komedii Ďáblova sbírka, která čeká na uvedení

.

Simona Prasková

Narozena v Brně, zdárně vychována v dětském studiu tehdejšího Divadla na Provázku (1978–1982), jak se vyjádřil mág české divadelní scény J.A. Pitínský. Absolvovala JAMU – obor činoherního herectví a muzikálu. Po škole dostala angažmá v Jihočeském divadle V Českých Budějovicích (1986–1988), kde spolupracovala též s rozhlasem. Dále angažmá v Městském divadle Kolín (1988–1992), kde ji angažovali na roli Ifigenie v Aulidě. 1992–1996 Hudební divadlo v Karlíně. Od roku 1996 na volné noze hostování v Divadle Kladno, Městském divadle v Nymburce, Národním divadle Praha, Divadle Skelet Pavla Trávníčka, Divadle u Hasičů apod. Od mládí se věnovala hlasovým pracím a dabingu. Několik let se aktivně věnuje namlouvání komentářů k dokumentům, převážně pro Českou televizi.

Velkou část Simoniny kariéry je práce před kamerou. Mediálního ohlasu se jí dostalo rolí Soudkyně Barbary v prvotních dílech stejnojmenného televizního seriálu. Osobitě ztvárnila i další soudkyni, mrchu Janu Arazimovou v celovečerním filmu Cena za štěstí, režisérky a scenáristky Olgy Dabrowské. Od srpna 2023 Simonu můžete vidět v nove sérii seriálu Einstein na TV Prima, kde vystupuje jako bizarní "sexbomba". Je to zcela protiklad proti jejím obvyklým rolím přísných žen.

Jana Vaculíková

Herečka, zpěvačka, textařka a šansoniérka, známá z hudebního filmu Kvaska a řady hlavních ženských rolí v muzikálech Dracula, Hamlet, Krysař, West side story, Romeo a Julie Tajemství, Touha, Jack Rozparovač, Pomáda, KURTIZÁNA, Sny nocí svatojánských, Svět plný Andělú Babylon, a dalších.. se věnuje také natáčení, dabingu, načítání audioknih a moderování a dalších.. 

Hrála v řadě filmů (Experti, Kvaska, Zvon Lukáš, Komisař Maigret - La Trappola, Láska na Špičkách, Láska na zakázku, atd.) a seriálů (Vyprávěj, Ordinace, Modrý kód, Eden, Ochránce, Temný kraj, O mě se neboj, Mazalové, Doktoři z Počátků, Za domem v lese, Černá sanitka atd.) 

Stala se ambasadorkou Vyslovuj.cz

www.janavaculikova.cz

FB: Jana Vaculíková Official

Instagram: jana_vaculikova